Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Jsme český výrobce

Zabýváme se návrhem a výrobou svítidel již od roku 1984. 

Vstřikování plastů

Vstřikování plastů

Montaz svitidel

Montážní linka

CNC obrabeni 2

CNC obrábění

Formy

Formy

Historie

Počátky historie firmy Osvětlení Černoch se datují do roku 1984, kdy jsem získal povolení od národního výboru k poskytování služeb na plný úvazek. Na začátku roku 1990 jsem získal první výrobní budovu v Praze-Dubči a přijal první pracovníky. V roce 2004 jsme se přestěhovali do nové výrobní haly v Praze - 9 Kolodějích a v roce 2020 jsme připojili druhou výrobní halu, která nám pomohla rozšířit výrobní a skladovací možnosti. Za ta léta jsme vymysleli a vyrobili stovky různých svítidel a hlavně pomohli spoustě našich zákazníků. Z hlediska vývoje firmy pro nás bylo velmi důležité navázání spolupráce se zahraničními firmami (Rimsa, Elspro, Osram). 

Výroba

Protože kvalitu výroby považujeme za nejvyšší prioritu, nechtěli jsme být jen montovnou dílů, ale snažili jsme se vždy mít pod vlastní kontrolou pokud možno celý řetězec činností. Není to úplně moderní přístup, ale pro kvalitu výroby v našich měřítcích se nám plně osvědčil.

Proto u nás najdete vývoj od elektroniky přes optiku až po strojařinu, navrhujeme si vlastní formy, ty si sami vyrábíme a následně z nich v naší lisovně vyrábíme díly svítidel. Jsme vybaveni konvenčními i CNC obráběcími stroji i vybavením pro měření a kontrolu, ale hlavně máme sehranou partu zkušených pracovníků, z nich někteří u nás pracují i více než 25 let. 

Youtube video
Login